Faaliyet Alanlarımız
İcra Takip Hizmetleri Müvekkillerimize kalıcı, hızlı ve maliyet politikası dikkate alınarak çözümler üretilen icra takip departmanımızda 20’yi aşkın çalışma arkadaşımızla müvekkillerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve hukuki menfaatlerini korumaktayız. Hukukun üstünlüğünden taviz vermeden, başarı ve sonuç odaklı çalışarak bizi tercih eden firmaların memnuniyetini sağlamaktayız.

Call Center

İcra departmanımız bünyesinde faaliyet gösteren call center ekibimiz, doğru iletişim ile dava ve zaman maliyeti olmaksızın müvekkillerimiz ve borçlular için en uygun şekilde dosyaları kapayabilmektedir.
İcra Takip Hizmetleri
Dava Hizmetleri Alanında yetkin, seçkin ve dinamik avukat kadrosu ile hukuk ve ceza davalarında dava departmanımız hizmet vermektedir. Başta Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Miras Hukuku ve İcra-İflas Hukuku kaynaklı uyuşmazlıklar olmak üzere hukukun her alanında dava kabul edilmekte ve müvekkillerimizin menfaatleri korunmaktadır. Dava Hizmetleri
Danışmanlık Hizmetleri 20 yıla yakın tecrübemizi danışmanlık hizmetleri ile müvekkillerimize sunarak hukuk çerçevesinde en doğru kararları vermelerine yardımcı olmak ve henüz zarar doğmadan, en başta müvekkillerimizin menfaatlerini korumak amacıyla; 7 gün 24 saat danışmanlık hizmeti bünyemizdeki seçkin avukatlar tarafından sunulmaktadır. Sözleşmeler

Müvekkillerimizin sözleşmelere dayalı iş ve özel hukuki ilişkilerinin, olabilecek en doğru şekilde düzenlenmesi ve hak kaybı yaşanmaması yahut gelecekte aleyhe bir durum ortaya çıkmaması için; baştan işi doğru yapmak prensibiyle, yıllara dayanan hukuki tecrübemiz seçkin avukatlarımız tarafından müvekkillerimizin hizmetlerine sunulmaktadır.
Danışmanlık Hizmetleri